Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

Зустріч із воїном АТО Белецьким Іваном

2 грудня 2015 року відбулася зустріч вихованців старшої групи № 3 “Оленка” та логопедичної спецгрупи № 1 “Червона Шапочка” із учасником АТО, командиром взводу 128 гірсько-піхотної бригади Іваном Белецьким, приурочена до Дня Збройних Сил України. Як і всі урочисті події ця зустріч розпочалася виконанням Гімну України.

Іван показав дітям і розповів про своє спорядження (рюкзак, аптечка, наколінники, бронежилет, балаклаву, зимовий маскувальний одяг), про те що він разом із іншими військовими 128 гірсько-піхотної бригади захищають мир і спокій всіх дітей України. Діти переглянули фотографії, де впізнали свої малюнки, якими був прикрашений бліндаж. Малята підготували та розповіли вірші про Україну, про захисників Батьківщини, від щирого серця подарували свої малюнки – це їх посильний вклад у перемогу. Батьки вихованців ДНЗ  передали для наших захисників допомогу: засоби гігієни, шкарпетки, продукти харчування, солодощі, каву, чай.

Дорогі наші захисники України, вітаємо вас із святом Днем Збройних Сил України. Щоранку прокидаємося із молитвою за вас. Не минає й хвилини, щоб ми не переймалися тривогою за ваші життя. Адже ви чините святу і героїчну справу – захищаєте нашу рідну землю, наші оселі, нашу віру, мову, свободу, незалежність…