Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

Святий Миколай, ти до нас завітай!

Ось і прийшла довгоочікувана казкова зима, а це означає, що вервечка новорічних свят у чарівній упряжці вже вирушила в дорогу. Першим великим святом, яке обожнюють усі українські діти, є день Святого Миколая. Святий Миколай – це праведник, мудрий дідусь, порадник і захисник дітей.

Напередодні свята до нас в садочок завітали друзі із загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Гренджі-Донського – учні 4-А класу зі своїми вчителями: Дудко Світлана Ласлівна – класовод, Ковач Вікторія Юріївна – вчитель музичного мистецтва, Воронич Світлана Василівна – викладач хореографії.

Учні підготували концертну програму – цікаву інсценівку про Святого Миколая, виконували пісні та молитви. Вихованці старших груп із захопленням спостерігали за святковим дійством та радісно аплодували артистам.

Для своїх молодших друзів підготувала пісню Даринка Ласлів – переможець міжнародного конкурсу в Болгарії «Сонце, радість, красота», яка ще кілька років назад була вихованкою нашого ДНЗ.

А в кінці кожна дитина отримала солодкий подарунок – цукерки від Миколая та його помічників янголят.

Вихователі, діти та батьки виготовили своїми руками новорічні іграшки, ікебани та листівки “Новорічна казка”, які були виставлені у музичній залі та приурочені до свята.

Вітаємо всіх із святом Св. Миколая, зичимо вам добра, світлого родинного затишку, безмежного тепла та розуміння.