Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

П'ЯТНИЦЯ 16.08.19.СНІДАНОК: Суп молочний вівсяний, хліб з маслом, чай. 11.00 - сік фруктовий ОБІД: Розсольник зі сметаною, хліб, котлета - відбивна в клярі,картопляне пюре з маслом, огірок свіжий, компот ПОЛУДЕНОК: Молоко, хліб з повидлом ВЕЧЕРЯ: Макарони з маслом і твердим сиром, кавовий напій з молоком
image_pdfimage_print

 

освітнеьо-виховний процес ДНЗ №39

Звіт завідувача   ДНЗ  №39

Фучко Ольги Миколаївна про роботу

закладу за 2017- 2018н.р.

 1. Загальні відомості про заклад

Заклад  дошкільної освіти  №39  розташований у  м. Ужгород по вул. Пестеля, 20.  Це  заклад дошкільної освіти комбінованого типу,фізкультурно-оздоровчого профілю, в структурі якого є 13 груп: 1 група ясельного віку; 8 груп загального розвитку; 3 групи спеціального призначення для дітей із вадами опорно-рухового апарату «сколіоз» та 1 логопедична група для дітей із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення.

Дошкільний заклад розрахований на 320 місць, оскільки в закладі працюють 4 групи спеціального призначення, то норма відвідування 217 дітей. На сьогодні в ньому виховується 359 дітей.

2.Матеріально-технічна база закладу освіти:

В закладі дошкільної освіти  створено життєтворче розвиваюче середовище,

а саме:

– 13 добре обладнаних, естетично оформлених групових приміщень;

– музична зала для проведення занять, музичних розваг та свят, яка забезпечена необхідною апаратурою, дидактичними посібниками, дитячими музичними інструментами, фортепіано, телевізором, відеоапаратурою, карооке, дисками із записами музичних творів. Музичними керівниками складено картотеку матеріалів періодичних видань із музичної діяльності.

– спортивна зала, в якій проводяться заняття з фізкультури та спортивні розваги. Тут в достатній кількості є дрібний спортивний інвентар, матеріал для ігор спортивного характеру: бадмінтон, городки, хокей, футбол; спортивні знаряддя для навчання дітей основних рухів, спортивний комплекс «Юнга». Стіна, оздоблена дзеркалами, використовується під час занять із хореографії;

– кабінет ТЗН та казки , де знаходяться технічні засоби: слайдоскоп, діапроектор,….. музичний центр, аудіо-, відеодиски; ілюстрації до народних казок та ляльки-петрушки для лялькового театру, ширми. Тут вихователі проводять занятття з пізнавального розвитку за створеними презентаціями;

– кабінет вчителя-логопеда  добре оснащений та естетично оформлений;

– медичний кабінет обладнаний згідно з Положенням про медичний кабінет ДНЗ, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України і МОЗ від 30.08.2005 № 432/496.         Окремо є приміщення для ізолятора та приміщення для профілактичних щеплень;

– кабінет фізіотерапевтичних процедур, у якому розміщено тапчан, інгалятор ТА, апарат «Здоров’я», опромінював УВЧ, лампа кварцова, апарат «Поток». У цьому кабінеті масажист-реабілітолог Я.О.Пашкуляк проводить фізіотера-певтичні процедури: масаж, електрофорез дітям ортопедичних груп.

– методичний кабінет  обладнаний сучасною апаратурою (комп’ютер, принтер, ксерокс, магнітофон, проектор, екран, карооке);

– критий плавальний басейн, де діти вчаться плавати з 3-річного віку;

– кабінет кастелянки де зберігаються національні костюми, костюми для драматизацій казок, для різноманітних таночків, костюми дорослих для сюрпризних моментів;

– 13 групових майданчиків добре озеленених та обладнаних малими ігровими та спортивними спорудами;

– спортивний майданчик добре оснащений великими спортивними знаряддями, ямою для стрибків, біговою доріжкою;

– футбольне міні-поле для навчання дітей гри у футбол;

– відкритий басейн для купання дітей в літній період;

– куточок лісу для ознайомлення дітей із лісовими насадженнями;

– куточок саду для ознайомлення з деревами саду та праці по догляду за садовими насадженнями.

– Город. Кожна вікова група має свою ділянку на городі, на якій висаджує рослини.

Пріоритетним  напрямом роботи ДНЗ було :

 1. Зміцнення здоров’я дітей, робота над усуненням вад фізичного розвитку дітей;

2.Формування компетентності дітей за освітніми лініями;

3.Формування правил безпечної поведінки дітей в довкіллі.

 1. Кадрове забезпечення навчального закладу:

Впродовж 2017-2018 н.р.дошкільний навчальний заклад  був недостатньо укомплектований педагогічними кадрами : 1 завідувач, 2 вихователі-методисти, 1 вчитель-логопед, 1 практичний психолог, 1 інструктор з плавання, 1 інструктор з фізкультури, 3 музичні керівники, 23 вихователі. Всіх 32 педагогів  \ 3 вакансії вихователя \  та 40 обслуговуючого персоналу. Фактично зайнятих посад 83,  вакансій 4 за штатним розписом 87 .

Всі педагогічні працівники мають відповідну освіту

З них 24 вищу освіту , 7 – освіту бакалавра.

З 31 педагогічних працівників 14 мають вищу категорію, 2  першу категорію,6 другу категорію, 7 педагогів відповідає займаній посаді, 9 мають педагогічне звання «вихователь-методист» та 1 педагогічне звання «старший вихователь».

1 раз в 5 років педагоги проходять курси підвищення кваліфікації та атестацію.

Впродовж року 2 педагоги пройшли курси підвищення кваліфікації та атестацію.

Завідувач  Фучко Ольга Миколаївна,освіта вища, стаж педагогічної роботи 44 роки, стаж роботи на посаді завідувача 37 років.

Вихователь-методист Машкара М.М.,освіта вища, стаж 41рік,з них  33 роки вихователем-методистом.\ ставка\

Вихователь-методист Корнута Н.І., освіта вища, стаж 14років, вихователем-методистом 2,5 років.\ 0.5 ставки\

 1. Медичне обслуговування вихованців у навчальному закладі

здійснювали  старша медична сестра Симчера Л.І.., медична сестра –реабілітолог Пашкуляк Я.О., дієтсестра Пілцер В.С. .,

 1. Фізкультурно-оздоровчу роботу в ДНЗ щоденно здійснювали

інструктор з фізкультури -Кобеляш А.В.., інструктор з плавання Бойко І.О.

Проводились 2 раз на тиждень заняття з фізкультури та плавання. Заняття з фізкультури відвідують всі діти ДНЗ а із відвідування занять з плавання – проблема. Аналіз  завантаження басейну  впродовж навчального року показав- 35 % в порівнянні з минулим навчальним роком – 47%.

Списковий склад дітей 360 дітей \ норма 217.\. з них плавають і то несистематично 113 дітей.  Температура повітря та води в плавбасейні відповідає нормі. 2 роки назад ми зробили підінрів доріжок в басейні. Для роздягання дітей відведено спеціальне приміщення. Після заняття діти висушуються та не гуляють. Тому ми просимо вашої допомоги і підтримки у покращенні відвідування дітьми занять з плавання.

Кожен з батьків має право познайомитись та бути присутнім на занятті з плавання та й взагалі на любому в день відкритих дверей, які проводяться в ДНЗ 1 раз в квартал. Але аналіз проведення такої форми роботи з батьками показав , що в кожній групі  присутні 3-4 батьків , за винятком старших груп – може бути 8-10 чоловік.

 1. Організація харчування дітей у навчальному закладі:

Приготування їжі проводитися безпосередньо в закладі дошкільної освіти. Технічне та холодильне обладнання в робочому стані. В наявності: м’ясорубка – 3шт., холодильники – 3шт., морозильні камери 3шт. ,котли варочні 3 шт, ел. плити – 3 шт., електро сковороди – 2шт. ,картоплечистка – 1 шт. . Працівниками кухня забезпечена: 1 шеф – кухар  з відповідною освітою;  3 кухарі (2 з відповідною  освітою) 2 кухонні працівники,1 комірник, 1 дієтсестра . Приготування їжі проводиться щоденно згідно примірного меню, завіреного  санітарною службою. Їжа різноманітна , якісна. Здійснюється 4 – ри  разове  харчування , в літній період  5-ти разове . Вартість харчування дітей становить 43 грн. в день. Для дітей ,які потребують дієту готуються  дієтичні страви . На даний час згідно довідок це 10 дітей. Діти пільгових категорій забезпечуються харчуванням ; 50% –  багатодітні 42 чол. Без оплати  діти інваліди – 6 чол.  Учасники АТО- 13 чол. Переселенці -1 чол.

Посудом для здійснення харчування  і кухня і група  забезпечені повністю.

 1. Навчально-виховна робота у навчальному закладі:

Освітньо-виховний  процес в ДНЗ №39 проводиться згідно :

1.Базового компоненту дошкільної освіти.

2.Комплексної програми розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”.

 1. Парціальних програм:

– Парціальна програма «Дитина у світі дорожнього руху»

– Варіативна програма « Я хочу плавати»

– Парціальна програма “Грайлик”

– Парціальна  програма “Україна – моя Батьківщина”

– Парціальна  програма “Веселкова  музикотерапія”

– Регіональна  програма “Український  віночок. Закарпаття”

Всі ви ознайомлені з розкладом занять, який розташований в батьківських кутках. Проханнядо вас, батьків не запізнюватись на заняття. Особливо молодші групи, адже кожній дитини потрібно приділить 2-3 хв.\ а можливо і нагодувати\ а в цей час вже вихователь проводить заняття, де на нього чекають 20 дітей.

Упродовж року значна увага приділялася безпеці життєдіяльності дітей: відпрацьовувались дії у створених ситуаціях, проводились сюжетно-рольові ігри, читались художні твори, переглядались діафільми та презентації , організовувались зустрічі із працівниками служби надзвичайної ситуації.

Упродовж року проведені тематичні тижні з БЖД:

з 11.09.2017 по 15.09.2017 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху – «Увага діти  на дорозі!».

з17.10. 2017 по 20.10.2017 року – Тиждень безпеки дитини – Пожежна безпека

з 16.04.2017 по 20.04.2018 року – Тиждень знань з основ  безпеки життєдіяльності.

Про ці  заходи  ви могли прочитати на головні сторінці сайту ДНЗ та дізнатись із розповіді вашої дитини. Цікавтесь життям дітей в ДНЗ, не тільки чи їв, спав, чи був хорошим, чи не ображали….. Тоді ви будете учасником освітнього процесу в ДНЗ та будете розвивати в дітей пам’ять.

За сприянням батьківсьх комітетів старших групи з дітьми проведені екскурсії в етнографічний музей  «Старе село»  та в ботанічний сад.

В даному навчальному році ми підготували  до школи 116 дітей.

Аналіз результатів гурткової роботи .

Упродовж навчального року в дошкільному закладі працювало 3 гуртки на платній основі та 1 на безоплатній основі:

–  Образотворчого мистецтва –   149 дітей,    керівник Гудь О.І.,

– з навчання англійської мови –  174 дітей середніх  та старших груп    керівник Задорожна Г.Ю.,

– з навчання англійської мови –  66 дітей \ діти молодших  груп з березня 2018р.\,    керівник Дранчак О.І.,

– Шидокан-карате –  12 дітей,керівник Ігнатьо А.В.

Дані  гуртки  проводились  в режимі додаткових освітніх послуг у відповідності до Наказу Міністерства освіти України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від  27.10.1997 р.   за  № 596/240 «Про затвердження порядку надання  платних послуг державними навчальними закладами».

Гурток з навчання дітей англійської мови працював за  програмою «Англійська мова» (Шкваріна Т.М. «Англійська мова для дітей дошкільного віку». Програма, методичні рекомендації та календарним планом до неї);

Гурток з образотворчого мистецтва працював за програмою  ( Р.М.Борщ  Програма з художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості», 2013р.

В ДНЗ працював гурток на безоплатній основі « Талавновиті наші діти», які вели музичні керівникиГордійчук В.Т. та Левдар Н.М. за напрямками:

– хореографія  11дітей

– вокал  7  дітей

– театр 5 дітей

Гурткові заняття проводились у другій половині дня, у час, відведений для ігор та самостійної художньої діяльності дітей., та в першу половину дня в час після заняття з плавання.

Поліпшення матеріально технічного забезпечення за 2017-18 навч. рік

За кошти батьківського комітету груп облаштовано  ігрові майданчики наступних груп :

Група спецпризначення №1  – стіл,

Спецгрупа №3 ” Сонечко” – паркан , пісочниця, бесідка,

Середня №3 “Оленка” бесідка, зона відпочинку ,

Спец.№4 “Білочка”– ремонт бесідки,зона відпочинку,

Старша №1 ” Дюймовочка”– комора для виносних іграшок,

Спецгрупа 2 “Машенька” – пісочниця,

1 молодша група “Колобок” –ігрова  сенсорна зона,

Середня №1 ” Чебурашка”– ігрова зона,

Середня №2 “Буратіно”– ігрова зона.

В групах « Сонечко» проведено санітарну побілку коридору , в групі  «Дюймовочка» проведено санітарну побілку групового приміщення та коридору.

Всі матеріали, які закуповуються централізовано за рахунок міського бюджету розміщена на сайті ДНЗ в «Для вас батьки» а саме «Сторінка батьківського комітету»., деякі миючі засоби, які не отримувались централізовано закупались батьківськими комітетами груп.

За бюджетні кошти було проведено санітарну побілку коридорів, та відремонтовано підлогу в молодшій групі №2 « Дюймовочка»

За кошти спец. рахунку \гурткова робота:

– проведено часткову  оплату педагогічної преси,

– закуплено тарілки,чашки,

– закуплено татами  для спортивної зали,

– закуплено леноліум для коридорів.

Інформація про отриманий  інвентар в ДНЗ №39 з 01.09. 2017 – 31.05.2018 р.

Найменування

товару

Дата закупівлі Кількість за бюджетні кошти (сума) за кошти батьківського комітету

(сума)

канцелярське приладдя 28.11.2017   3 999.20  
килим 1 м х 2,5м  у групі «Малюк» 09. 2017 1   2 000
килим 2,5 х 3м у групі «Оленка» 12.2017 1   2 000
миючі засоби,

туалетний папір

серветки «Перлина»

серветки «Еко»

11.2017  

738 шт.

65 уп.

13 уп.

31 543.20  
туалетний папір,

серветки

порошок д/прання дитячий

доместос

гель для посуду «Сарма»

12.2017 650 шт.

325 уп.

65 шт.

 

26 шт.

39 шт.

   
посуд: кастрюлі ем. відра ем.,чайники ем., миски ем. 12.2017 30 шт. 1 951  
меблі для кухні у групі «Оленка» 12.2017 1 набір   4 000
стіл аудиторський у  групі «Малюк» 09.2017 1 шт.   400
шафа доросла .1-но дверні у групі «Малюк» 09.2017 1 шт.   300
шафа доросла.2-во дверна  групі «Малюк». 09.2017 2 шт.   600
пісочниця групі «Сонечко» 09.2017  1шт.   1500
пісочниця групі «Теремок» 09.2017 1 шт.   1 000
картоплечистка 09.2017 1шт. 19 200  
м’ясорубка 09.2017 1шт. 14 300  
насос циркуляційний 40/18 11.2017 1шт. 21 752  
насос 11.2017 1шт. 3 720  
радіатори в групи 10.2017 3 шт. 9 505  
дезрозчин 18.12.2017 1б. 530  
спец.одяг для щитової 26.11.2017 1 набір 985  
вишивані рушники 11.2017 16 шт.   1 072
вишивана скатертина 11.2017 1 шт.   172
занавіски тюлеві в групі «Малюк» 11.2017 4шт.+16 шт./малі/   5 000
енергозберігаючі лампочки 26.12.2017 90 шт.    
пилосос Самсунг в групі«Оленка» 09.2017 1 шт.   1800

2018р.

Найменування

товару

Дата закупівлі Кількість За бюджетні кошти (сума) За кошти батьківського комітету

(сума)

насос циркуляційний 25/60 02.2018 1 шт. 2 200  
миючі засоби:

засіб д/унітазів

засіб д/скла

засіб д/посуду

засіб д/посуду та поверхонь

засіб д/підлоги

пральний порош.

23.04.2018  

90 л.

5л.

90л.

70 л.

 

10 л.

90 кг.

6 725  
мило рідке 06.2018 111л. 3 205.90  
мило господар. 06.2018 280 шт.    
Лінолеум 32,25м + 54м гр. «Дюймовочка» і коридор біля муз.зали 24.01.2018   17  713.6  

 

Найменування

товару

Дата закупівлі Кількість Спец.рахунок
чашки, тарілки для дітей 12.2017 300 20 000
Лінолеум 25м коридор \біля

метод.кабінету\

16.03.2018   5 360
мати-татами 02.2018 40 шт. 19 700

Разом з цим в ДНЗ існують проблеми, які не може вирішити адміністрація ДНЗ, заявки на дані роботи подані в управління освіти Ужгородської міської ради та детутату міської ради п.Фрінт О. Це такі роботи :

1.Ремонт вуличної каналізації,

 1. Ремонт доріжок,

3.Заміна котлів,

 1. Ремонт кабінетів,
 2. Ремонт паркану навколо ДНЗ,
 3. Капремонт вуличного басейну,
 4. Заміна підлоги в медичному кабінеті,
 5. Ремонт кухні.

 

 

No Comments »