Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

ПОНЕДІЛОК 11.11.19.СНІДАНОК: Суп молочний вермішелевий, булка з маслом, чай з лимоном ОБІД: Вітамінний салат. Суп квасолевий, хліб, гуляш із курячих стегон, картопляне пюре з маслом, салат з моркви, компот ПОЛУДЕНОК: Кава з молоком, булка з повидлом ВЕЧЕРЯ: Каша пшоняна з маслом, сирники творожні, узвар із сухофрутів
image_pdfimage_print

Молодша  група №3 “Оленка”

 

                 

Пельо Алла Миколаївна  Шванда Наталія Іванівна              Лазар Мар’яна Юріївна

             вихователь                            вихователь                                                        помічник вихователя

Використання мнемотехніки під час вивчення віршів в групі Оленка

 Спільний проект вихователів, дітей та батьків Здорова родина – здорова дитина

Презентація групи Оленка

ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ

У МОЛОДШІЙ ГРУПІ

 

Ранковий прийом дітей (за сприятливих погодних умов – на вулиці), огляд, ігрова самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальна робота з дітьми, спілкування

 

7.00 – 8.30
Ранкова гімнастика

 

8.30 – 8.36
Підготовка до сніданку, сніданок

 

8.36 – 9.10
Ігри, підготовка до організованої навчально-пізнавальної діяльності

 

9.10 – 9.20
Організована навчально-пізнавальна діяльність дітей

 

9.20 – 10.00
1 заняття 9.20 – 9.35
2 заняття 9.45 – 10.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка

 

10.00 – 11.30
Підготовка до обіду, обід

 

11.30 – 12.30
Підготовка до сну, сон

 

12.30 – 14.30
Поступовий підйом, гігієнічна гімнастика після сну, оздоровчі процедури

 

14.30 – 14.45
Полуденок

 

14.45 – 15.00
Самостійна ігрова діяльність за вибором дітей, індивідуальна робота, розваги, праця, СХД

 

15.00 – 15.20
Підготовка до прогулянки, прогулянка

 

15.20 – 16.25
Повернення з прогулянки, підготовка до вечері

 

16.25 – 16.30
Вечеря

 

16.30 – 17.00
Ігрова діяльність дітей, індивідуальна робота з дітьми

(вечірня прогулянка за сприятливих погодних умов), повернення додому

 

17.00 – 19.00

 

Орієнтовний тижневий розподіл групових занять     2019 / 2020 н.р.

 

Молодша №3 «Оленка»

дні тижня
 

понеділок

 

1. Мовленнєве спілкування

2. Фізкультура 15.00

 

 

вівторок

 

 

1. Ознайомлення з дов-кіллям або  природою

2.Фізкультура 15.25

 

середа

 

 

1. Формування почат-кових матем.понять

2.Музичне

плавання  11.15

 

 

четвер

 

1.Музичне

2. Малювання

 

 

п’ятниця

 

1  Худ.література

2.Ліплення \ аплікація

плавання  10.25

 

 

Оленка

Наша фотогалерея

No Comments »