Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Дошкільний навчальний заклад № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

ПОНЕДІЛОК 12.11.СНІДАНОК: Яйце варене, суп молочний з мучними кльоцками, хліб з маслом, кавовий напій з молоком ОБІД: Суп з м'ясними фрикадельками, хліб, рулет м'ясний, каша ячмінна з маслом, морква припущена, компот ПОЛУДЕНОК: Молоко, печиво ВЕЧЕРЯ: Риба жарена, картопляне пюре з маслом, хліб, салат із зеленого горошка, лимонний напій
image_pdfimage_print

Вправи із султанчиками

 

  1. Ходьба звичайна; на зовнішньому боці стопи; із п’ятки на носок; на низьких навкарачках; «павучок» (задки). Біг урозтіч.
  2. Розведення рук у сторони. В.п.: основна стій­ка, руки із султанчиками внизу. 1 — відвести руки вправо, обернути голову вправо; 2 — те саме вліво; З — присісти зі змахом рук над головою; 4 — повер­нутись у в.п. (Виконати 8 разів у середньому темпі).
  3. “Покажи султанчик”. В.п.: ноги нарізно, руки зігнуті в ліктях біля грудей. 1 — обернутися вправо, руки розвести в сторони; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у серед­ньому темпі).
  1. Почергове діставання руками правої-лівої п’ятки, прогинаючи спину. В.п.: стоячи на колінах, руки із сул­танчиками перед грудьми. 1 — обернутися вправо, про­гнути спину, правою рукою торкнутися правої ноги (п’ят­ки), ліву руку підняти вгору; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у серед­ньому темпі).
  2. Нахили тулуба вліво-вправо з відставлянням ноги на носок. В.п.: основна стійка, руки із султанчика­ми перед грудьми. 1 — нахилитися вправо, праву ногу відвести на носок, праву руку опустити донизу, ліву — підняти вгору; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме влі­во; 4 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  3. Нахили тулуба вперед з відведенням рук назад. В.п.: ноги нарізно, руки витягнуті вперед. 1 — нахили­тися вперед, руки відвести назад; 2 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  4. Стрибки. В.п.: основна стійка, руки опущені донизу. 1 — підстрибнути на місці й поставити ноги нарізно, піднявши руки вгору; 2 — підстрибнути й звести ноги разом, опустивши руки донизу. (20 стрибків у середньому темпі).
  5. Перешикування.
No Comments »