Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Дошкільний навчальний заклад № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

П'ЯТНИЦЯ 16.11.СНІДАНОК: Суп молочний пшеничний, хліб з маслом і твердим сиром, какао з молоком ОБІД: Суп "селянський" з рисом, хліб, сегединський-гуляш, кнелі парові, компот ПОЛУДЕНОК: Кавовий напій з молоком, хліб з маслом ВЕЧЕРЯ: Рибна котлета, макарони з маслом, буряк відварний, хліб, чай
image_pdfimage_print

Рекомендації вихователю «Як налагодити контакт із дитиною під час першої зустрічі»

1.У присутності  дитини увійдіть в емоційний контакт із близькою для неї людиною, напр., мамою. Дружньо розмовляючи з нею,інколи дивіться на малюка,але не робіть ніяких спроб заговорити з ним.
2. Розмовляючи з мамою, посміхайтесь іноді дитині, запитайте маму: « А хто ж це такий хороший?” А хто ж це такий красивий?  А як же його( її ) звати?
3.Підійдіть до дитини разом із мамою, назвіть її ім’я і посміхніться. Якщо дитина вам посміхнулася можна переключити увагу з мами на дитину, але поки що не беріть дитину на руки.
4.Зробіть зрозумілий дитині жест: « Іди до мене!». Якщо дитина простягла до вас руки, присядьте на рівень її очей, посміхніться, подивіться в очі і лагідно назвіть її ім’я.
5.Запитайте: « Підеш до мене?». Якщо дитина протягує руки – ви маєте право на контакт.
6. Не цілуйте дитину в обличчя, губи, шию. Ви маєте право, у винятковому випадку, доторкнутися губами до її волосся на потилиці.
7. У майбутньому, під час адаптації, частіше беріть малюка на руки, це дуже важливо для його емоційного стану.
8. Для легшої адаптації дитини до ДНЗ дозвольте дитині приносити в групу любиму іграшку ( це її психологічний захист). Для цього в групі звільніть одну поличку для домашніх іграшок.

 

No Comments »