Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Дошкільний навчальний заклад № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

П'ЯТНИЦЯ 14.12.СНІДАНОК:Суп молочний з манними кльоцками, булка з маслом і тв.сиром, какао з молоком ОБІД: Суп з м'ясними фрикадельками, хліб, рулет м'ясний, картопляне пюре з маслом, огірок консервований, лимонний напій ПОЛУДЕНОК:Кавовий напій з молоком, булка з вишневим повидлом ВЕЧЕРЯ:Риба запечена, макарони з маслом, томати мариновані, хліб, чай
image_pdfimage_print

                                                                                                                                                                                                                                               ЗАТВЕРДЖУЮ:

                                                                                                                                                                                         завідуюча  ДНЗ № 39        О.М. Фучко

 

ГРАФІК ЗАНЯТЬ З ФІЗКУЛЬТУРИ НА 2018-2019 н.р.

Дні Години Ранкова гімнастика Заняття 2-га половина дня
понеділок 8.30

8.40

старші № 1,3

спецгрупи   2 ,4

1.молодша №3

2 спецгрупа №3,

3.старша №3

4 спецгрупа №2 11.00

5..старша №1     11.30

Розваги :

1,3-й тижд. старша №1,3

2,4-й тижд.- спецгрупа №3, молодша.№1

  15.40 Заняття   1-ша молодша група

вівторок 8.30

8.40

середня 1

старші № 1,2

 

1.молодша №2

2. середня №1

3. старша  №2 

  Заняття

15.00 середня спецгрупа  №.4      

15.30 молодша №1     

14.40 -заняття ЛФК  спецгрупа №2

\проводить медсестра –реабілітолог\

середа 8.30

8.40

старша № 2,спецгрупа 1

спецгрупи 2,4

1.середня №2 

2.спецгрупа №1

3.старша № 3

4.старша  № 2

Розваги

1,3-й тижд. молодші №2,3

2,4-й тижд. старша №2,спецгрупа  №.2

14.40 -заняття ЛФК  спецгрупа №3 

\проводить медсестра –реабілітолог\

четвер 8.30

8.40

середня №2

старші №,3,спецгрупа 1

1. молодша № 1

2.молодша №2

3.середня №1

4. спецгрупа № 1    11.30 

Заняття 

15.00 спецгрупа №3

15.20 молодша №3 

14.40 -заняття ЛФК  спецгрупа №4 

\проводить медсестра –реабілітолог\

п’ятниця 8.30

8.40

середні № 1,2

спецгрупи  2,4

1.середня № 2      

2. спец. № 4

3. спецгрупа № 2 

4.старша № 1        11.30

Розваги

1,3тижд.  спецгрупа 1, середня № 2

2,4тижд. . спецгрупа 4,середня №1

 

 15.40 Заняття  1-ша молодша група

1-ша п’ятниця місяця – ДЕНЬ Здоров’я

 

 

No Comments »