Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Дошкільний навчальний заклад № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

П'ЯТНИЦЯ 19.10.2018 - СНІДАНОК: Суп молочний ячмінний, хліб з маслом, чай з лимоном ОБІД: Бульйон курячий з нокерликами, м'ясо куряче в сметанковій підливі, каша гречана з маслом, томати мариновані, хліб, напій фруктовий ПОЛУДЕНОК: Сік фруктовий, домашнє пісочне печиво ВЕЧЕРЯ: Биточки манні з конфітюром, хліб з маслом, кавовий напій з молоком
image_pdfimage_print

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ

 ” Колобок” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1.Ознайом. з довкіллям
2. Фізкультура 15.40
Вівторок 1. Cенсорний розвиток
2. Музична діяльність 15.30
Середа 1. Малювання
2. Фізкультура 15.40
Четвер 1. Музична діяльність 9.25
2. Ознайомлення з природою
П’ятниця 1.  Ліплення 9.25
2. Мовленнєвий розвиток+ художня література

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

МОЛОДШОЇ ГРУПИ №1 “Малюк”  на 2017 – 2018 н.р.

 

Понеділок 1.  Ознайом.  з довкіллям/ природою
2. Музична діяльність 15.30
Вівторок 1. Художня література
2. Аплікація / ліплення                                        3.Фізкультура 15.30
Середа 1. Логіко-математичний розвиток
2. Плавання  9.45
Четвер 1. Фізкультура
2. Малювання
П’ятниця 1.Музична діяльність

2. Мовленнєвий розвиток
3.  Плавання  15.00

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

МОЛОДШОЇ ГРУПИ  №2 ” Дюймовочка” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Фізкультура
2. Художня література
Вівторок 1. Фізкультура
2. Ознайом.  з довкіллям / природою
Середа 1. Логіко-математичний розвиток
2. Музична діяльність
3. Плавання 10.15 
Четвер 1. Музична діяльність
2. Малювання
П’ятниця 1. Мовленнєвий розвиток
2. Аплікація / ліплення
3. Плавання 10.25 

 

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

МОЛОДШОЇ СПЕЦГРУПИ №4 “Білочка”  на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Музична діяльність
2. Мовленнєвий розвиток
Вівторок 1.Ознайомлення  з довкіллям / природою
2. Фізкультура
Середа 1.Логіко-математичний розвиток
2. Музична діяльність 15.30
3. Плавання 10.45 
Четвер 1. Аплікація / ліплення
2. Фізкультура 15.10
П’ятниця 1. Художня література
2. Малювання
3. Плавання 10.55 

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СЕРЕДНЬОЇ ГРУПИ №1 ” Чебурашка” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Ознайом.  з довкіллям / природою
2. Музична діяльність 15.00
3. Плавання 9.45 
Вівторок 1. Логіко-математичний розвиток
2. Малювання                                                                                 3.Художня література 15.00
Середа 1. Музична діяльність
2. Аплікація / ліплення                                                           3. Плавання 11.15
Четвер 1. Мовленнєвий розвиток
2. Фізкультура
П’ятниця 1. Фізкультура
2.Узагальнююче \ інтегроване,тематичне,комплексне\

 

 

 РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СЕРЕДНЬОЇ ГРУПИ №2 “Буратіно” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Ознайомлення з довкіллям / природою
2. Музична діяльність
3. Плавання 10.25 
Вівторок 1. Логіко-математичний розвиток
2. Фізкультура 11.20
Середа 1. Художня література
2. Аплікація\ліплення
3. Музична діяльність 15.00
Четвер 1. Мовленнєвий розвиток
2. Малювання                                                      3.Фізкультура 10.10
П’ятниця 1. Узагальнююче \ інтегроване,тематичне,комплексне\
2. Плавання 9.45

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СЕРЕДНЬОЇ ГРУПИ №3  “Оленка “на  2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Мовленнєвий розвиток
2. Аплікація / ліплення
3. Плавання 11.05 
Вівторок 1. Ознайом.  з довкіллям / природою
2. Фізкультура 15.00
Середа 1. Логіко-математичний розвиток
2. Малювання                                                                             3. Музична діяльність 10.10                                                  4. Плавання 14.30
Четвер 1. Художня література
2. Музична діяльність
П’ятниця 1. Узагальнююче \ інтегроване,тематичне,комплексне
2. Фізкультура

 

 

 РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СТАРШОЇ ГРУПИ №1 ” Білосніжка” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Мовленнєвий розвиток
2. Малювання
3. Музична діяльність 11.30                                        4.Плавання 14.30
Вівторок 1. Ознайомлення з довкіллям\природою
2. Аплікація / конструювання                                     3.Художня література 
Середа 1. Фізкультура
2.Логіко-математичний розвиток
Четвер 1. Навчання елементів грамоти
2. Ліплення
3. Музична діяльність
4. Плавання 14.30 
П’ятниця 1. Узагальнююче\інтегроване,тематичне,комплексне\
2. Фізкультура 10.10

 

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СТАРШОЇ ГРУПИ №2  ” Гномик” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Ознайомлення з природою\довкіллям
2. Малювання
3. Фізкультура 11.30
Вівторок 1. Логіко-математичний розвиток
2. Музична діяльність
3. Художня література 
4. Плавання 11.20,14.30 
Середа 1. Навчання елементів грамоти
2.Ліплення                                                                    3.Фізкультура
Четвер 1. Мовленнєвий розвиток
2. Аплікація / конструювання
3. Плавання 10.35
П’ятниця 1. Узагальнююче\інтегроване,тематичне,комплексне\
2.Музична діяльність

 

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СТАРШОЇ ГРУПИ №3 “Теремок”  на 2017 – 2018 н.р.

  

Понеділок 1. Ознайомлення з природою\довкіллям
2. Малювання
3. Художня література
Вівторок 1. Логіко-математичний розвиток                   2.Плавання 9.45
3. Музична діяльність 11.30
Середа 1. Навчання елементів грамоти
2. Фізкультура
3. Ліплення
Четвер 1. Мовленнєвий розвиток
2. Аплікація / конструювання                                       3.Музична діяльність
4. Плавання 15.20
П’ятниця 1.Узагальнююче\інтегроване,тематичне,комплексне\
2. Фізкультура 11.30

 

 

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

СТАРШОЇ СПЕЦГРУПИ №2 “Машенька ” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Ознайомлення з довкіллям\природою
2. Фізкультура                                                                                3. Аплікація/ конструювання
Вівторок 1. Музична діяльність
2.Логіко-математичний розвиток                                           3. Мовленнєвий розвиток
4.Плавання 10.35
Середа 1. Навчання елементів грамоти
2. Ліплення
3. Плавання 15.10
Четвер 1.Художня література
2.Малювання
3. Фізкультура 11.30
П’ятниця 1. Узагальнююче\інтегроване,тематичне,комплексне\
2. Музична діяльність 10.10

 

  

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

 СТАРШОЇ СПЕЦГРУПИ №3 “Сонечко” на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1.Мовленнєвий   розвиток
2. Аплікація / конструювання                                                3. Музична діяльність                                                                 4. Плавання 15.20
Вівторок 1. Навчання елементів грамоти
2. Ліплення                                                                                    3. Фізкультура
Середа 1. Логіко-математичний розвиток
2. Ознайом.  з довкіллям / природою
3. Фізкультура 11.30
Четвер 1. . Художня література                                                 2.Плавання 9.45
3. Малювання 15.00
П’ятниця 1. Узагальнююче\інтегроване,тематичне,комплексне\
2. Музична діяльність 11.30

РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

ЛОГОПЕДИЧНОЇ СПЕЦГРУПИ №1 ” Червона шапочка”на 2017 – 2018 н.р.

Понеділок 1. Лог. Логопедичне
2. Вих. Ліплення
3. Фізкультура 
Вівторок 1. Лог. Навчання елементів грамоти
2. Вих. Аплікація / конструювання
3.Музична діяльність                                                                      4.Плавання 14.55
Середа 1. Вих. Логіко-математичний розвиток
2. Ознайомлення з природою\довкіллям
3. Музична діяльність  11.30
Логопед. в 2-гу половину дня
Четвер 1. Лог. Логопедичне
2. Малювання
3.Художня література 
4. Плавання 11.25, 14.30
П’ятниця 1. Лог. Логопедичне
2. Вих.Узагальнююче\інтегроване,тематичне, комплексне\
3. Фізкультура  11.00

 

 

No Comments »