Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

27.11.2023р.Понеділок СНІДАНОК:Каша кукурудзяна.Хліб з маслом.Молоко кип'ячене. . ОБІД:Суп овочений із сметаною.Хліб житній цільнозерновий.М'ясо-рисові тюфтельки.Компот. . . .. ВЕЧЕРЯ:Вареники українські.Соус молочний.Узвар.Фрукти свіжі .
http://zhuravlyk.uz.ua/wp-admin/theme-editor.php?file=header_old.php&theme=GreenLife

Вправи силової гімнастики

 

 

 1. Ходьба звичайна; на носках; на п’ятках; задки; з
  п’ятки на носок: напівприсівши. Біг урозтіч за звуковим сигналом. Перешикування у пари.
 2. «Силачі». В.п.: основна стійка, руки розведені в сторони, долоні стиснуті в кулаки. 1 — із зусиллям зігнути руки до плечей; 2 — повернутись у в.п. (Виконати 8 разів у середньому темпі).
 3. «Човник». В.п..: одного, ноги нарізно, нахилитися вперед, іншому — в.п.; З — те саме навпаки; 4 -зів у середньому темпі).
 4. Повернись”. В.п.: сидячи, ноги навхрест, руки зігнуті біля плечей. 1 — обернутися вліво, ліктем правої руки торкнутися коліна лівої ноги; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вправо: 4 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 5. «Зігни ногу в коліні». В.п.: лежачи на спині, руки розведені в сторони. 1 — зігнути праву ногу в коліні, обхопити її руками: 2 — повернутись у в.п.; 3 — зігнути ліву ногу, обхопити її руками; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 1. «Вертоліт». В.п : лежачи на животі й спираючись на п’ясті рук. 1 — 2 — підняти праву ногу вгору, завести за ліву, торкнутися підлоги; 3-4 —повернутись у в.п.: 5-6 — це ж саме лівою ногою; 7-8 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 2. «Набирайся сили». В.п.: попереднє. 1 — припідняти тулуб: 2 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 3. «Бій півнів». В.п.: стоячи на одній нозі по двоє один навпроти одного, руки на поясі. 1 — виконати 10 стрибків на лівій нозі, штовхаючи одне одного у плече; 2 — виконати 10 стрибків на правій нозі.
 4. Заспокійлива ходьба.
No Comments »