Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

08.07.2024р.Понеділок.СНІДАНОК: Омлет драчена. Хліб. Салат з капусти та моркви. Чай з лимоном. . ОБІД: Суп кабачковий зі сметаною. Хліб. Відбивна з філе курки панірована в сухарях. Каша пшенична. Свіжий огірок. . . .. ВЕЧЕРЯ: Пудинг сирно-яблучний. Узвар.

Вправи ритмічної гімнастики

 

Діти починають виконувати вправи з ходьби під українську народну мелодію  «Гопак».

 1. Ходьба в танцювальному темпі: на носках; на п’ятках; на високих навкарачках; «павучки» — рухатися вперед-назад; приставним кроком вліво-вправо. Біг з уповільненням темпу за звуковим сигналом. Перешикування.

Наступні вправи виконуються під польську народну мелодію «Краков’як».

 1. Нахили голови вліво-вправо. В.п.: основна стійка, нахиляти голову вліво-вправо. (8 разів у середньому темпі).
 2. Піднімання по черзі плечей, ставлячи ліву-праву ногу на носок. В.п.: основна стійка. 1 — підняти праве плече вгору, праву ногу поставити на носок; 2 — те ж саме лівим плечем та лівою ногою. (8 разів у середньо­му темпі).
 3. Повороти тулуба вліво-вправо. В.п.: основна стійка, руки розведені в сторони. 1 — обернутися впра­во; 2— повернутись у в.п.; З — обернутися вліво; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 4. Згинання рук до плечей з “пружинкою”. В.п.: попереднє. Зігнути руки до плечей, злегка присівши. (8 разів у середньому темпі).
 5. Почергове згинання ніг у колінах. В.п.: основна стійка. По черзі згинати ноги в колінах, а руки — в лік­тях. (8 разів у середньому темпі).
 6. Пружинне напівприсідання. В.п.: основна стійка, руки зігнуті в ліктях. Злегка присідати, пружинячи ноги. (8-10 разів у повільному темпі).
 7. «Кішка». В.п.: стоячи на колінах та спираючись на п’ясті рук. 1 — прогнути спину; 2 — повернутись у в.п.; З — вигнути спину; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 8. Змахи правою-лівою рукою. В.п.: попереднє. По­чергово відводити праву-ліву ногу назад. (8 разів у се­редньому темпі).
 9. «Потанцюємо на колінцях». В.п.: стоячи на колі­нах і спираючись на п’ясті рук та відірвавши стопи ніг від підлоги. Рухати ногами вправо-вліво. (8 разів у серед­ньому темпі).
 10. «Гойдалка». В.п.: лежачи на спині та обхопивши ноги руками. Погойдуватися вперед-назад. (8 разів у середньому темпі).
 11. «Нахились». В.п.: сидячи, ноги нарізно й тримати руки на поясі. 1-3 — нахилити тулуб до лівої ноги; вперед до правої ноги; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у середньому темпі).
 12. «Танцюють ніжки». В.п.: сидячи й спираючись ззаду на п’ясті. Почергово згинати ноги в колінах. (По 8 разів у середньому темпі).
 13. «Потяг». В.п.: сидячи, руки зігнуті в ліктях і сти­снуті в кулаки. Рухатися вперед і назад. (8 разів у серед­ньому темпі).
 14. Змахи ногами, лежачи на боці. В.п.: лежачи на боці й спираючись на руки. Змахувати ногами спочатку лежачи на правому боці, потім — на лівому. (По 8 разів у середньому темпі).
 15. Нахили тулуба вліво-вправо. В.п.: стоячи, ноги нарізно, руки на поясі. Почергово нахилятися вліво-впра­во. (По 8 разів у середньому темпі).
 16. Колові рухи руками. В.п.: основна стійка, руки зігнуті в ліктях до плечей. Рухати руками вперед-назад. (8 разів у середньому темпі).
 17. Стрибки. В.п.: основна стійка. Підстрибувати на місці, почергово закидаючи ноги назад. (Усього 20 стрибків).
 18. Перешикування. Заспокійлива ходьба.
No Comments »