Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

Міжнародний семінар

11 жовтня 2012 року дошкільний навчальний заклад №39 м. Ужгорода зустрічав гостей – начальник управління освіти Ужгородської міської ради М.Н. Комарницький, методист методичного кабінету О.О. Романчак, керівники дошкільних закладів № 1, № 4 сел. Великий Бичків, с. Кобилецька Поляна, інспектор з дошкільної освіти Мараморського повітового управління освіти (Румунія) Поп Марчела, вихователі дитячих садків с. Рускова (Румунія) та ін.

Саме в цей день тут відбувся міжнародний практичний семінар з обміну досвідом на тему: «Фізичне виховання та розвиток дітей віком від 3 до 6 років: методики і найкращі практики» у рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, що фінансується з фондів Європейського Союзу проекту «Діти – наше майбутнє: нова хвиля у дошкільній освіті Карпатського регіону».

Розпочала семінар завідувачка закладу О.М. Фучко, сердечно привітала гостей, ознайомила із структурою ДНЗ, якісним складом педагогічного колективу, мережею закладу.

Методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради О.О. Романчак продемонструвала презентацію «Впровадження інноваційних технологій, сучасних концепцій у дошкільній освіті м. Ужгорода».

Вихователь-методист ДНЗ №39 Л.В. Басюк запропонувала учасникам семінару переглянути презентацію роботи закладу «Заходи фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільному навчальному закладі № 39».

Присутні мали нагоду переглянути показові організовані форми роботи з дітьми: заняття з плавання «Плавання для загартування та зміцнення здоров’я», яке провела інструктор з плавання Бойко І.О., спеціаліст вищої категорії, «вихователь-методист» із дітьми старшої групи; сюжетне заняття з фізкультури «Будьте всі здорові й дужі, до здоров’я не байдужі!» із дітьми старшої спецгрупи № 3, яке провели фізінструктор Костюк В.В. та вихователі Бецанич Г.С., Гошко О.В.; музичні розваги «Осінній ярмарок» із дітьми старшої групи № 1, яке підготували та провели музкерівник Гордійчук В.Т., спеціаліст першої категорії, переможець міського професійного конкурсу «Кращий педагог – 2012» у номінації «Кращий музичний керівник дошкільного закладу», вихователі Стець Г.П., Архангельська М.І., Пельо А.М.

Гості оглянули розвивальне життєтворче середовище закладу і були приємно вражені побаченим.

Інспектор з дошкільної освіти Мараморського повітового управління освіти (Румунія) Поп Марчела продемонструвала презентацію роботи дошкільних закладів Румунії. Розповіла, що в Румунії дошкільні заклади працюють за таким режимом із 7.00 до 17.00. У таких закладах передбачено харчування дітей, яке коштує 16 грн. на день, держава за харчування не доплачує.

У дошкільних закладах, що працюють за режимом з 8.00 до 13.00 організовані короткотривалі групи, харчування дітей в таких групах не проводиться, діти приносять із дому бутерброди і чай, приготовані батьками.

Педагоги обмінювалися думками щодо подальших спільних заходів, які сприятимуть підвищенню якості дошкільної освіти у багатонаціональних прикордонних регіонах.

Невипадково, ДНЗ № 39 виступатиме у проекті в ролі експерта. Адже, у 2012 році він став призером Всеукраїнського конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад 2012 року» та увійшов у п’ятірку зразкових дошкільних навчальних закладів України. Під час розширеного засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, приуроченого Всеукраїнському дню дошкілля 27 вересня 2012 року, у Київському міському Палаці дітей та юнацтва міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сердечно привітав завідувачку ДНЗ № 39 Ольгу Миколаївну Фучко та вручив диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад 2012 року».

У закладі виховується 369 дітей, з якими проводиться посилена робота із фізичного розвитку та оздоровлення. Разом із цим педагогічний колектив виконує завдання забезпечення загального розвитку кожної дитини шляхом створення сприятливих умов для повноцінного життя дошкільника, реалізації свого природного потенціалу (фізичного, психічного, соціального), прояву свого індивідуального обличчя.

У закладі якнайефективніше реалізується мета дошкільної освіти – створення сприятливих умов для особистісного становлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності. Дошкільники закладу мають змогу відвідувати гуртки за інтересами: “Англійська для малят”, хореографія, спортивна гімнастика, образотворче мистецтво.

Творчий педагогічний колектив та вихованці приймають активну участь у міських , обласних та всеукраїнських конкурсах , змаганнях , на яких стають призерами : І місце – “Кращий дошкільний заклад Закарпаття” – 2009 рік, І місце – “Кращий вихователь” – 2010, 2011, 2012 рр., І – місце у змаганнях присвячених Олімпійському дню, лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої роботи – 2009 рік .

Адміністрація ДНЗ № 39 висловлює щиру подяку всім працівникам за активну участь у проведенні семінару.

Comments are closed.