Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

02.06.2023р.П'ятниця.СНІДАНОК:Биточок рублений з курятини паровий.Хліб.Каша вівсяна в'язка.Лимонний напій. . ОБІД:Суп картопляний заправлений сметаною.Хліб житній.Плов з курячим м'ясом.Салат з моркви та яблук.Компот із свіжоморожених фруктів. . . .. ВЕЧЕРЯ:Рулет рибний.Хліб.Макарони відварні.Буряк шматочками.Узвар .

Цільова пожертва в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів…», яка реалізовується Дитячим фондом ООН( ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Зміни вдалось здійснити завдяки спільному проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України в рамках реалізації проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді».

Проєкт «Екстренне реагування на потреби внутрішньо переміщених дітей з інвалідністю, особливими освітніми потребами та їхніх сімей, які постраждали від збройного конфлікту в Україні….»

Співпраця з благодійною установою «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело».

Коментарі Вимкнено до Співпраця з громадськими організаціями