Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

Проведення практичного тренінгу

Освітня платформа «Критичне мислення»

04054 Київ, вул. Січових Стрільців 52 д , оф.224.  тел.:(044) 228 86 77, 095 534 09 81    info@criticalthinking.expert http://www.criticalthinking.expert № 53 від 15.06.2018 р.

Шановні колеги!

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Освітньою платформою «Критичне мислення» проводять тренінги професійного розвитку для дошкілля. Навчання з нами вже пройшли близько 5 000 педагогів. 24 червня запрошуємо спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ДНЗ на практичний тренінг з методики викладання за інноваційною програмою “Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку” від авторок-розробниць Наталії Гавриш та Олени Пометун.

За програмою вже працюють понад 700 дитячих садочків України. Вона має повне методичне забезпечення з грифом МОН: посібники для педагогів з методичними рекомендаціями та комплекти дидактичних матеріалів для дітей. Включена у рекомендовані (серед парціальних під №50, №58). Матеріали програми розроблено й апробовано для дітей 4-го, 5-го, 6-го років життя, вони є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку.

Мета програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Зокрема, розвиток і формування навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з довкіллям. Досвід показує, що втілення її у роботу ДНЗ сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками.

Програма «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» побудована на інноваційних педагогічних концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних від традиційного навчання. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний одноденний практичний тренінг, який допомагає набути нових професійних знань, навичок й умінь, необхідних для втілення програми.

 

Учасники тренінгів знайомляться зі структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації. Тренінг відбудеться у Києві 24 червня з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (Інститут педагогіки), 322 ауд.

Попередня реєстрація обов’язкова: на сайті Освітня платформа “Критичне мислення” у розділі “Найближчі тренінги” http://www.criticalthinking.expert або за телефоном 095 534 0981. На сайті є програма тренінгу, умови участі, усі деталі.

Усі учасниці/ки отримують по завершенню іменні сертифікати професійного розвитку з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).

 

З повагою Керівник проекту,

член-кореспондент НАПН України

доктор пед. наук, проф.                                                                          Олена Пометун