Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

27.05.2024р.понеділок.СНІДАНОК:Каша молочна манна.Хліб з маслом.Чай. . ОБІД:Бульйон курячий. Хліб.Бефстроганов курячий із сметаною.Каша ячна в'язка.Салат з капусти та моркви.Компот із яблук. . . .. ВЕЧЕРЯ:Гратен "Зебра"(запіканка сирна з какао).Йогурт.

Фучко Ольга Миколаївна

завідувачка ДНЗ № 39 м. Ужгород

Освіта: повна вища.

Назва закладу, рік закінчення: Мукачівське педагогічне училище, 1973 року,

Ужгородський державний університет, 1986 року.

Спеціальність:
«Дошкільне виховання», «Українська мова та література».

Кваліфікація:
вихователь дошкільного закладу. Філолог. Вчитель української мови та літератури.

Працює в ДНЗ № 39:
з 15 квітня 1994 року.

Педагогічний стаж: 45 років.

Педагогічне кредо:
«Створити в дошкільному закладі такі умови, щоб він став школою радості для дітей, школою творчості для вихователів, школою спокою для батьків».

Життєве кредо: «Діти – моє життя».

Проблемне питання:
«Системний підхід та специфіка керівництва в дошкільному навчальному закладі».

Державні та відомчі нагороди:
нагрудний знак “Василь Сухомлинський” від 2012 р., нагрудний знак «Відмінник освіти України» від 2002 р. Почесна грамота Міністерства освіти і науки України. Обласна педагогічна премія ім. Августина Волошина, 2008 р. Грамота Закарпатської обласної ради від 2001 р., 2004 р. Грамота управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 2000 р., 2001 р., 2008 р. Почесна відзнака Ужгородської міської ради від 2001 року. Грамота управління освіти Ужгородської міської ради від 2005 р. Диплом управління освіти Ужгородської міської ради міський комітет профспілки працівників освіти за перемогу в освітянській премії “Педагогічне сяйво” у номінації “Золотий фонд педагогіки”, 2013 року. Грамоти Ужгородської міської ради від 1999 р., 2001 р., 2004 р., 2007 р., 2008 р. Подяка Закарпатського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України від 09.09.2010., нагрудний знак “Василь Сухомлинський”, 2012 р.

Фучко Ольга Миколаївна народилася 21 квітня 1956 року, у м. Тячів Закарпатської області. Закінчила Мукачівське педагогічне училище, 1973 р.,

Ужгородський державний університет, 1986 р. за спеціальністю «Дошкільне виховання», «Українська мова та література». Здобула кваліфікацію: вихователь дошкільного закладу. Філолог. Вчитель української мови та літератури.

Фучко Ольга Миколаївна педагогічну діяльність розпочала у 1973 році вихователем у дошкільному навчальному закладі №13 м. Ужгород, працювала вихователем-методистом ДНЗ № 36, завідувачкою ДНЗ № 1, № 9, № 39 м. Ужгород.

Педагогічний стаж роботи – 45 років. На посаді завідувачки – 43 роки.

Фучко О.М. на високому рівні володіє сучасними формами і методами організації освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі, здійснює особистісно орієнтований підхід до всіх працівників закладу. Їй притаманні глибока педагогічна ерудиція, вміння ефективно й цілеспрямовано здійснювати намічені заходи щодо покращення педагогічного процесу. Ольга Миколаївна забезпечує належні умови для фізичного та психічного розвитку дітей. Її вагомою заслугою є вміння чітко організувати роботу в колективі.

Отже, як керівник, Ольга Миколаївна досягла вагомих результатів у розвитку дошкільного навчального закладу.

У педагогічній діяльності активно застосовує інноваційні форми роботи, проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, забезпечує високу результативність та якість своєї праці.

Ольга Миколаївна згуртувала навколо себе дружний, працездатний, творчий колектив однодумців і вболівальників за успіх дорученої їм справи. Порядність, чесність, вимогливість до себе і до інших, принциповість, стриманість, високий рівень моральних якостей та загальної культури, доброзичливість складають основу високого авторитету Ольги Миколаївни серед батьків і колег. Вона є взірцем високої культури, яка проявляється в підтягнутості й діловитості, у спілкуванні з працівниками, батьками вихованців, в умінні вислухати кожного та в міру своїх сил і можливостей допомогти.

 

 

 

 

 

 

No Comments »