Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

27.09.2023р.Середа. СНІДАНОК:Яйце варене.Хліб.Каша молочна вівсяна.Какао. . ОБІД:Суп гороховий з грінками.Хліб житній цільнозерновий.Котлета натуральна(відбивна) з філе курки паніровна в сухарях.Макарони відварні.Морква тушкована з чорносливом.Компот . . .. ВЕЧЕРЯ:Печеня по-домашньому з курятиною.Хліб.Буряк тушкований з цибулею.Компот із сухофруктів.
http://zhuravlyk.uz.ua/wp-admin/theme-editor.php?file=header_old.php&theme=GreenLife

Конспект заняття з логіко-математичної діяльності

для дітей молодшого дошкільного віку

 

Молнар Любов Василівни, вихователя вищої категорії, «вихователя-методиста»

Тема: «Три ведмеді».

Мета: вчити порівнювати предмети за висотою і довжиною; встановлювати рівність; закріплювати знання про геометричні фігури та їх властивості; вправляти в орієнтуванні у просторі. Розвивати увагу, мислення.

Хід заняття:

Вихователь. Відгадайте діти, хто сьогодні завітав до нас у гості.

Влітку наїдається, а взимку відсипається. (Ведмідь). Він прийшов не один, а з цілою сім’єю. (З’являється ведмедиця і маленький ведмедик).

Вихователь. Пригадайте, з якої казки ці гості, як їх звати? Давайте визначимо, хто з них тато, хто мама, а хто синочок. Як ми це зробимо? (Порівняємо за висотою).

(Поставити біля великого ведмедя та ведмедиці кошики).

Вихователь. Чи у всіх ведмедиків є кошики? Чого більше ведмедів чи кошиків? На скільки ведмедів більше, ніж кошиків? Що треба зробити, щоб їх стало порівну? Діти, що є у кошиках? (В одному кошику гриби, в іншому – ягоди). Як дізнатися, хто назбирав більше: тато-ведмідь грибів, чи мама-ведмедиця ягід). Діти порівнюють дві групи множин.

Фізкультхвилинка «Подорож до лісу».

Вихователь. Ведмежатко мені сказало, що воно згубило кошик у лісі. Давайте підемо з нашими ведмедиками в ліс і пошукаємо там кошик.

Під час фізкультхвилинки діти показують, які ялинки ростуть в лісі, йдуть по широкому і вузькому місточку. Визначають, що є зліва, справа, попереду, позаду. Знаходять кошик, в якому лежать мухомори.

Вихователь. Подивіться, діти, які гриби назбирав ведмедик. Це мухомори, вони отруйні і збирати їх не можна. А ще у кошику лежать геометричні фігури. Відгадайте, яка фігура лежить у кошику, якщо в неї немає кутів і вона котиться. Знайдіть у себе таку фігуру і покажіть мені і ведмедикам. А ще тут є фігура, яка має 4 кути, 4 сторони, у неї всі сторони рівні, на цю фігуру схоже вікно, картина. Покажіть фігуру. Як вона називається? (Квадрат).

Яка фігура має 3 кути і 3 сторони, схожа на дах будинку, на хустинку. (Діти знаходять у себе трикутник і показують).

Дидактична гра «Якої фігури не стало?»

Ведмедики дякують дітям, прощаються і повертаються до лісу.

 

No Comments »