Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

08.07.2024р.Понеділок.СНІДАНОК: Омлет драчена. Хліб. Салат з капусти та моркви. Чай з лимоном. . ОБІД: Суп кабачковий зі сметаною. Хліб. Відбивна з філе курки панірована в сухарях. Каша пшенична. Свіжий огірок. . . .. ВЕЧЕРЯ: Пудинг сирно-яблучний. Узвар.

Комплекс вправ у воді для корекції хребта при сколіозі

«Ловимо рибку»

Ходьба у воді по колу, рука з бантиком тяг­неться вперед. Бант слід прив’язати на ту руку ди­тини, плече якої опущене. Це допоможе їй визна­читися, яке плече потрібно розтягувати.

 

«Женемо хвилі»

Повернути долоні всередину і, «здавлюю­чи» воду, з’єднати їх. Ускладнення: при розве­денні рук опустити голову у воду і повільно ви­дихнути, потім підняти голову, здавлюючи воду, і вдихнути.

 

«Силачі»

Стоячи по груди у воді, покласти руки на воду. «Надавлюючи» на воду, руки опустити до стегон. Повернути долоні вгору підняти руки до поверхні води.

 

«Гвинтик»

Стоячи по груди у воді, руки за головою, під­няти праву ногу і торкнутися лівим ліктем коліна правої ноги. У такому самому вихідному положен­ні повторити іншими рукою і ногою.

 

«Пістолет»

Стоячи по пояс у воді, руки в сторони. Підня­ти праву ногу вгору, не згинаючи її, і дотягнутися обома руками до пальців ноги. Повторити це саме для лівої ноги.

 

«Гойдається берізка»

Стоячи по пояс у воді, рука без бантика на поясі. Руку з бантиком підняти вгору. Нахили­тися в бік руки без бантика, руку з бантиком на­хилити до води. Повторити вправу шість разів. Те саме в інший бік. Повторити двічі.

 

«Поплаваємо»

Стоячи по груди у воді, рука без бантика — за головою. Руку з бантиком випростати вперед і розгрібати воду на рахунок 1-6. Змінити вихідне положення — рукою без бантика розгрібати воду на рахунок 1-6.

 

«Фонтанчик 1»

Лежачи на воді на грудях, руки на дошці або надувній іграшці. Рухати ногами таким чином, щоб утворився фонтанчик над водою.

 

«Фонтанчик 2»

Лежачи на воді на спині, руки на дошці або надувний іграшці. Рухати ногами для утворення фонтанчика над водою.

 

«Рибка»

Руки витягнути вперед, на вдиху відштов­хнутися від дна і ковзати (розвантаження хребта, витягнення його).

 

«Плавець»

Лежачи на грудях, руку з бантиком витяг­нути вперед і положити на дошку або надувну іграшку. Руку без бантика рухати, як при плаван­ні брасом (розгрібати воду), ногами виконувати рухи, як при плаванні кролем («фонтанчик»).

 

«Чемпіон»

Лежачи на грудях, рука з бантиком і ноги ру­хаються, як при плаванні кролем, інша рука непо­рушно лежить на дошці.

 

«Ковзаємо»

Різні ковзання на грудях, на спині, відштовхую­чись від дна (з дошками і без них), на одному вди­ху з видихом у воду і пірнанням.

No Comments »