Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

26.09.2023р.Вівторок. СНІДАНОК:Гомбовці з кисломолочного сиру в солодких сухарях.Чай з лимоном. . ОБІД:Розсольник.Хліб житній цільнозерновий.Пельмені із свинини..Огірок солоний.Компот . . .. ВЕЧЕРЯ:Рибна паличка.Хліб.Картопляне пюре.Кефір.
http://zhuravlyk.uz.ua/wp-admin/theme-editor.php?file=header_old.php&theme=GreenLife

Вправи на стільці

 

  1. Ходьба звичайна; задки; приставним кроком (пра-вим-лівим боком). Біг “змійкою”. Перешикування.
  2. Піднімання рук через сторони вгору. В.п.: сидя­чи на стільці, руки на поясі. 1 — підняти руки через сторони вгору; 2 — те саме вліво. (8-10 разів у серед­ньому темпі).
  3. Обертання вправо-вліво з відведенням рук убік. В.п.: те саме. 1 — обернутися вправо, праву руку відвести вбік; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  4. Нахили тулуба вперед. В.п.: стоячи на одній нозі, а другою спираючись на стілець, руки на поясі. 1 — нахили­тися вперед (4 рази в середньому темпі); 2 — змінити ногу; 3 — нахилитися вперед (4 рази у середньому темпі).
  5. Випади правою-лівою ногою вперед. В.п.: стоя­чи на лівій нозі, права нога — на стільці, права рука — на коліні, ліва рука — на поясі. 1 — зробити випад правою ногою вперед (4 рази в середньому темпі); 2 — змінити ногу; 3 — зробити випад лівою ногою (4 рази в серед­ньому темпі).
  6. Нахили тулуба вліво-вправо. В.п.: сидячи на стіль­ці, ноги нарізно, руки розведені в сторони. 1 — нахили­тися вправо, торкнутися ніжки стільця правою рукою; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  7. Стрибки. В.п.: основна стійка, руки на поясі. Виконувати стрибки, рухаючи ногами вперед-назад. (20 стрибків у середньому темпі).
  8. Перешикування.
  9. Заспокійлива ходьба.

 

No Comments »