Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

27.09.2023р.Середа. СНІДАНОК:Яйце варене.Хліб.Каша молочна вівсяна.Какао. . ОБІД:Суп гороховий з грінками.Хліб житній цільнозерновий.Котлета натуральна(відбивна) з філе курки паніровна в сухарях.Макарони відварні.Морква тушкована з чорносливом.Компот . . .. ВЕЧЕРЯ:Печеня по-домашньому з курятиною.Хліб.Буряк тушкований з цибулею.Компот із сухофруктів.
http://zhuravlyk.uz.ua/wp-admin/theme-editor.php?file=header_old.php&theme=GreenLife

Вправи із султанчиками

 

  1. Ходьба звичайна; на зовнішньому боці стопи; із п’ятки на носок; на низьких навкарачках; «павучок» (задки). Біг урозтіч.
  2. Розведення рук у сторони. В.п.: основна стій­ка, руки із султанчиками внизу. 1 — відвести руки вправо, обернути голову вправо; 2 — те саме вліво; З — присісти зі змахом рук над головою; 4 — повер­нутись у в.п. (Виконати 8 разів у середньому темпі).
  3. “Покажи султанчик”. В.п.: ноги нарізно, руки зігнуті в ліктях біля грудей. 1 — обернутися вправо, руки розвести в сторони; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у серед­ньому темпі).
  1. Почергове діставання руками правої-лівої п’ятки, прогинаючи спину. В.п.: стоячи на колінах, руки із сул­танчиками перед грудьми. 1 — обернутися вправо, про­гнути спину, правою рукою торкнутися правої ноги (п’ят­ки), ліву руку підняти вгору; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме вліво; 4 — повернутись у в.п. (8 разів у серед­ньому темпі).
  2. Нахили тулуба вліво-вправо з відставлянням ноги на носок. В.п.: основна стійка, руки із султанчика­ми перед грудьми. 1 — нахилитися вправо, праву ногу відвести на носок, праву руку опустити донизу, ліву — підняти вгору; 2 — повернутись у в.п.; З — те саме влі­во; 4 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  3. Нахили тулуба вперед з відведенням рук назад. В.п.: ноги нарізно, руки витягнуті вперед. 1 — нахили­тися вперед, руки відвести назад; 2 — повернутись у в.п. (8-10 разів у середньому темпі).
  4. Стрибки. В.п.: основна стійка, руки опущені донизу. 1 — підстрибнути на місці й поставити ноги нарізно, піднявши руки вгору; 2 — підстрибнути й звести ноги разом, опустивши руки донизу. (20 стрибків у середньому темпі).
  5. Перешикування.
No Comments »