Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

Міжнародне співробітництво

Семінар у рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007 – 2013 «Діти – наше майбутнє: нова хвиля у сфері дошкільної освіти Карпатського регіону»

Із 28 по 30 квітня 2014 року представники дошкільної освіти Румунії завітали у дошкільні навчальні заклади м. Ужгорода.
30 квітня 2014 року румунські колеги відвідали ДНЗ № 39 “Журавлик”, гості переглянули цікаві, змістовні заняття:
1. Інтегроване заняття “Україна – наша Батьківщина”, яке провела вихователь Молнар Л.В., спеціаліст вищої категорії, “вихователь-методист”. Молнар Любов Василівна використала на занятті відеопрезентацію про країни-сусіди Закарпаття – Угорщину, Словаччину, Румунію та сюрпризний момент – діти із інших груп, які одягнені в національні костюми (угорський, словацький, румунський), які розповідали вірші на відповідних мовах. Це була віртуальна подорож до інших країн, діти і гості із захопленням переглядали відеоролики, слухали відповіді дітей. А в кінці заняття всі отримали подарунки: діти – сувеніри із Румунії, а румунські гості – журавликів, які вихованці старшої спецгрупи № 4 виготовили своїми руками.
2. Заняття з фізкультури “Веселі туристи” із дітьми старшої спецгрупи № 2, яке провела фізінструктор Костюк В.В., спеціаліст другої категорії. Костюк Вікторія Вікторівна підготувала та провела цікаве сюжетне заняття з фізкультури. На занятті використала спортивний інвентар: м`який модуль, дуги для підлізання, акопунктурнні килимки,які закуплено у рамках проекту міжнародного співробітництва. Заняття проведено під музичний супровід, який здійснювала музкерівник Гордійчук Вікторія Томашівна.
3. Заняття з музики із дітьми старшої спецгрупи № 4, яке провела музкерівник Гордійчук В.Т., спеціаліст вищої категорії. Гордійчук Вікторія Томашівна провела заняття на високому рівні. Використала різні методи ознайомлення дітей з музичним мистецтвом. Гості з Румунії були приємно вражені від “Вальсу”, який виконували діти, на слух діти визначали, який дитячий інструмент грає, а потім і самі стали учасниками дитячого оркестру. А на завершення, діти були ознайомлені із музичним інструментом – віолончель, на якому Вікторія Томашівна виконала музичний твір. І гості, і діти були приємно вражені від цього сюрпризу.
Під час засідання круглого столу українські та румунські освітяни поділилися своїми враженнями про організацію освітньо-виховної роботи в дошкільних закладах України та Румунії. Румунські колеги відмітили, що в наших дошкільних закладах їм сподобалося те, що в нас є великі території, де розміщено ігрові майданчики, ігрові споруди, музичні і спортивні зали, а головне спеціалісти – музкерівники, фізінструктори.

Comments are closed.