Сьогодні відбулося урочисте випускне свято у стилі “Barbie Land” у дітей старшої логопедичної групи №1 “Червона Шапочка”. Чарівні наші Барбі-розумниці, Барбі-таланти, Барбі-зірочки і красиві, стильні, талановиті та мрійливі хлопчики Кени зробили цей день особливим. Було багато танців, веселощів, щирих емоцій та зворушливих моментів. Попереду у наших випускників нова сторінка життя — школа, нові друзі, відкриття та перемоги. Нехай кожна наша маленька зірочка завжди вірить у себе, сміливо крокує до своїх мрій і пам’ятає: кожен із вас — особливий! ![]()
В добру путь, любі випускники групи «Червона Шапочка»!









2nd Червень 2026
Журавлик
Опубликовано в рубрике 