Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

СЕРЕДА 13.10.2021 СНІДАНОК: Суп молочний кукурудзяний з маслом вершковим, булочка з маслом вершковим, кавовий напій на молоці. ОБІД: Розсольник зі сметаною, хліб, шніцель натуральний січений, горохове пюре з маслом вершковим, яслі/дієта-картопляне пюре з маслом вершковим, буряк відварний, компот. ПОЛУДЕНОК: Молоко кип'ячене, печиво. ВЕЧЕРЯ: Домашня печеня з курячими стегнами, хліб, чай, банани.

 

№ з/п Посада Тривалість роботи
(кількість годин на тиждень)
Режим роботи Примітки
початок
робочого дня
обідня перерва кінець
робочого дня
перша
зміна
друга
зміна
перша
зміна
друга
зміна
1. Директор 40  
2. Вихователь-

 

методист

54  
3. Вихователь 30,90 7.00 14.40 13.20 19.00  
4. Вих.

 

спецгрупи

25,80 7.30 12.30 12.30 17.30  
5. Музичний керівник 24  
6. Інструктор з фізкультури 48,75  
7. Інтруктор з плавання 48,75  
8. Медсестра 39,0  
9. Реабілітолог-

 

масажист

48,75  
10. Практичний психолог 20  
11. Логопед 20  
12. Пом. вихователя 40 13.30-14.30  
13. Шеф-кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00  
14. Кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00  
15. Кухонний працівник 40 6.00 10.00 14.00 18.00  
16. Праля 40 8.00 10.00 15.00 17.00  
17. Прибиральниця 40  
18. Сторож 40  
19. Двірник 40  
20. Завгосп 40  
21. Комірник 40  
22. Кастелянша 40  
23. Оператор 40  

Графік роботи «вузьких спеціалістів»

 

1. Директор Фучко  Ольга Миколаївна 7.00 – 15.00

 

 

2. Вихователь-методист Машкара Магдалина Михайлівна 7.48 – 15.00
       
3. Логопед

 

 

Ємельянова Людмила Олегівна щодня 8.30 – 12.30

 

середа 13.30 – 17.30

4. Фізінструктор

 

 

Костюк Вікторія Вікторівна 8.00 – 17.00

 

 

5. Інструктор з плавання   вакансія 9.30 – 17.30
6. Медсестра басейну Вакансія 9.30 – 17.30

 

 

7. Старша медсестра  Вакансія 8.00 – 15.48

 

 

8. Медсестра-реабілітолог Пашкуляк Яна Олександрівна 8.00 – 15.48

 

 

9. Дієтсестра Вакансія 8.00 – 11.54

 

 

10. Медсестра

 

 

Сімчера Лідія Іванівна (понеділок, середа, п’ятниця)

 

8.00 – 16.00

11. Завгосп Фаринич Марія Степанівна 8.00 – 16.00

 

 

12. Кастелянка Шпантак Ольга Юріївна 9.00 – 17.00

 

 

13. Прибиральниця

 

 

Цупа Євдокія Степанівна 8.00 – 17.00

 

Графік роботи вихователів

 

 

Групи  загального розвитку 

1-ша зміна

 

7.00 – 13.18

(12.42 – 19.00)

2-га зміна

 

12.42 – 19.00

(7.00 – 13.18)

1. Поковба А.І. 1. Ситар Н.А.
2. Стець Г.П. 2. Некрилова Х.А.
3. Хома С.В. 3. Бертич Т.Й.
4. Архангельська М.І. 4. Ортутай З.Ю.
5. Ортутай З.Ю. 5. Піда М.А.
6. Корнута Н.І. 6. Хома С.В.
7. Запаринюк М.М. 7. Лобанич К. В.
8. Шванда Н.І. 8. Пельо А.М.
9. Малеш М.В. 9. Шаранич Є.М.
Групи спеціального призначення

 

       1-ша зміна                                                     2-га зміна

      7.30 – 12.45                                                    12.45 – 17.30

    (12.45 – 17.30)                                                 (7.30 – 12.45)

1. Старикова Н.Р. 1. Молнар Л.В.
2. Корнута Н.І. 2. Бертич Т.Й.
3. Гошко О.В. 3. Бецанич Г.С.
4. Пуйко Г.І. 4. Стець Г.П.
 

 

Графік     роботи   музкерівників

  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця

 

 

Гордійчук В.Т. 13.00 -17.00   8.00 – 14.30 10.30-17.00 8.00 – 14.30 8.00 – 14.30
Попович А.Е. 8.00 – 13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-16.00
Чобаль Н.М. 8.00-13.00 12.00-17.00 8.00-13.00 12.00-17.00 8.00-12.00
               

  

Графік роботи працівників ЗДО

ПОМІЧНИКІВ  ВИХОВАТЕЛІВ

 

8.00 – 17.00

(13.30-14.30 – ОБІДНЯ ПЕРЕРВА) 

1. Янцо М.Ю. 8. Малеш О.В.
2. Пуга Х.Я. 9. Дулишкевич О.А.
3. Шпес М.В. 10.Жменяк З.І.
4. Мадяр Т.І. 11. Шимоня О.О.
5. Манзич Г.А. 12. Гурзан В.Ю.
6. Янцо Г.М. 13. Сідун С.В.
7. Лазар М.Ю.  

ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОБЛОКУ

1 зміна    6.00 – 14.00  

 

2 зміна   10.00 – 18.00

 

1. Малинич О.О. –  шеф. кух. 1. Савчин С.М. – кухар
2. Тарці Т. – підс.роб. 2. Крегул Л – кухар
3. Штибель С.М. – кухар 3. Федоришин Т.М. – підс.роб.
   
Терьошкіна Н.Н. – комірник   8.00 – 16.00

ПРАЦІВНИКІВ     ПРАЛЬНІ

1 зміна 8.00 – 15.00

 

2 зміна  10.00 – 17.00

1. Зейкан М.М.    2. Товтин Р.М.

Прибиральниці

8.00 – 17.00  
1. Цупа Є.С.  

 

 

Коментарі Вимкнено до Режим роботи