Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Заклад дошкільної освіти №39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

ВІВТОРОК 22.09.20.СНІДАНОК: Суп молочний кукурудзяний, булка з маслом, кава з молоком ОБІД: Розсольник зі сметаною, хліб, пельмені з маслом, компот ПОЛУДЕНОК: Йогурт, печиво ВЕЧЕРЯ: Сарделька відварна, хліб, картопляне пюре з маслом, морква припущена, чай

 

№ з/п Посада Тривалість роботи
(кількість годин на тиждень)
Режим роботи Примітки
початок
робочого дня
обідня перерва кінець
робочого дня
перша
зміна
друга
зміна
перша
зміна
друга
зміна
1. Директор 40
2. Вихователь-

методист

54
3. Вихователь 30,90 7.00 14.40 13.20 19.00
4. Вих.

спецгрупи

25,80 7.30 12.30 12.30 17.30
5. Музичний керівник 24
6. Інструктор з фізкультури 48,75
7. Інтруктор з плавання 48,75
8. Медсестра 39,0
9. Реабілітолог-

масажист

48,75
10. Практичний психолог 20
11. Логопед 20
12. Пом. вихователя 40 13.30-14.30
13. Шеф-кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00
14. Кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00
15. Кухонний працівник 40 6.00 10.00 14.00 18.00
16. Праля 40 8.00 10.00 15.00 17.00
17. Прибиральниця 40
18. Сторож 40
19. Двірник 40
20. Завгосп 40
21. Комірник 40
22. Кастелянша 40
23. Оператор 40

 

Графік роботи «вузьких спеціалістів»

 

1. Завідуюча Фучко  Ольга Миколаївна 7.00 – 15.00

 

2. Вихователь-методист Машкара Магдалина Михайлівна 7.48 – 15.00
3. Логопед

 

Ємельянова Людмила Олегівна щодня 8.30 – 12.30

середа 13.30 – 17.30

4. Фізінструктор

 

Костюк Вікторія Вікторівна 8.00 – 17.00

 

5. Інструктор з плавання   вакансія 9.30 – 17.30
6. Медсестра басейну Вакансія 9.30 – 17.30

 

7. Старша медсестра  Вакансія 8.00 – 15.48

 

8. Медсестра-реабілітолог Пашкуляк Яна Олександрівна 8.00 – 15.48

 

9. Дієтсестра Вакансія 8.00 – 11.54

 

10. Медсестра

 

Сімчера Лідія Іванівна (понеділок, середа, п’ятниця)

8.00 – 16.00

11. Завгосп Фаринич Марія Степанівна 8.00 – 16.00

 

12. Кастелянка Шпантак Ольга Юріївна 9.00 – 17.00

 

13. Прибиральниця

 

Цупа Євдокія Степанівна 8.00 – 17.00

 

Графік роботи вихователів

 

Групи  загального розвитку 

1-ша зміна

7.00 – 13.18

(12.42 – 19.00)

2-га зміна

12.42 – 19.00

(7.00 – 13.18)

1. Стець Г.П. 1. Ситар Н.А.
2. Пуйко Г.І. 2. Некрилова Х.А.
3. Хома С.В. 3. Бертич Т.Й.
4. Архангельська М.І. 4. Ортутай З.Ю.
5. Ортутай З.Ю. 5. Піда М.А.
6. Корнута Н.І. 6. Хома С.В.
7. Запаринюк М.М. 7. Лобанич К. В.
8. Шванда Н.І. 8.
9. Малеш М.В. 9. Старикова Н.Р.
Групи спеціального призначення

       1-ша зміна                                                     2-га зміна

      7.30 – 12.45                                                    12.45 – 17.30

    (12.45 – 17.30)                                                 (7.30 – 12.45)

1. Старикова Н.Р. 1. Молнар Л.В.
2. Фрішнич Н.М. 2. Бертич Т.Й.
3. Гошко О.В. 3. Бецанич Г.С.
4. Пуйко Г.І. 4. Стець Г.П.
 

Графік     роботи   музкерівників

понеділок вівторок середа четвер п’ятниця

 

Гордійчук В.Т.    8.00 -10.30 13.00-16.30 11.00 – 17.00 11.00 – 17.00 8.00 – 14.00 8.00 – 14.00
Попович А.Е. 10.00 – 15.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-17.00 8.00-12.00
Левдар Н.М. 12.00-17.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-16.00

  

Графік роботи працівників ЗДО

ПОМІЧНИКІВ  ВИХОВАТЕЛІВ

8.00 – 17.00

(13.30-14.30 – ОБІДНЯ ПЕРЕРВА) 

1. Янцо М.Ю. 8. Малеш О.В.
2. Чемерис Н.В. 9. Сабов Н.Е.
3. Боднар К.В. 10.Жменяк З.І.
4. Мадяр Т.І. 11. Шимоня О.О.
5. Манзич Г.А. 12. Гурзан В.Ю.
6. Янцо Г.М. 13. Сідун С.В.
7. Лазар М.Ю. 14.
 

ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОБЛОКУ

1 зміна    6.00 – 14.00  

2 зміна   10.00 – 18.00

 

1. Малинич О.О. –  шеф. кух. 1. Савчин С.М. – кухар
2. Тарці Т. – підс.роб. 2. Крегул Л – кухар
3. Штибель С.М. – кухар 3. Федоришин Т.М. – підс.роб.
4. Пуга Х.Я. – підс.роб.
Терьошкіна Н.Н. – комірник   8.00 – 16.00
 

ПРАЦІВНИКІВ     ПРАЛЬНІ

1 зміна 8.00 – 15.00

2 зміна  10.00 – 17.00

1. Зейкан М.М.    2. Товтин Р.М.

Прибиральниці

8.00 – 17.00
1. Цупа Є.С.

 

 

Коментарі Вимкнено до Режим роботи