Головна сторінка Карта сайту RSS-стрічка

Дошкільний навчальний заклад № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

П'ЯТНИЦЯ 14.12.СНІДАНОК:Суп молочний з манними кльоцками, булка з маслом і тв.сиром, какао з молоком ОБІД: Суп з м'ясними фрикадельками, хліб, рулет м'ясний, картопляне пюре з маслом, огірок консервований, лимонний напій ПОЛУДЕНОК:Кавовий напій з молоком, булка з вишневим повидлом ВЕЧЕРЯ:Риба запечена, макарони з маслом, томати мариновані, хліб, чай
image_pdfimage_print

 

№ з/п Посада Тривалість роботи
(кількість годин на тиждень)
Режим роботи Примітки
початок
робочого дня
обідня перерва кінець
робочого дня
перша
зміна
друга
зміна
перша
зміна
друга
зміна
1. Завідуюча 40
2. Вихователь-

методист

54
3. Вихователь 30,90 7.00 14.40 13.20 19.00
4. Вих.

спецгрупи

25,80 7.30 12.30 12.30 17.30
5. Музичний керівник 24
6. Інструктор з фізкультури 48,75
7. Інтруктор з плавання 48,75
8. Медсестра 39,0
9. Реабілітолог-

масажист

48,75
10. Практичний психолог 20
11. Логопед 20
12. Пом. вихователя 40 13.30-14.30
13. Шеф-кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00
14. Кухар 40 6.00 10.00 14.00 18.00
15. Кухонний працівник 40 6.00 10.00 14.00 18.00
16. Праля 40 8.00 10.00 15.00 17.00
17. Прибиральниця 40
18. Сторож 40
19. Двірник 40
20. Завгосп 40
21. Комірник 40
22. Кастелянша 40
23. Оператор 40

 

Графік роботи «вузьких спеціалістів»

 

1. Завідуюча Фучко  Ольга Миколаївна 7.00 – 15.00

 

2. Вихователь-методист Машкара Магдалина Михайлівна 7.48 – 15.00
Вихователь-методист Корнута Наталія Іванівна 7.00 – 13.00(понеділок, середа, пятниця)
3. Логопед

 

Ємельянова Людмила Олегівна щодня 8.30 – 12.30

середа 13.30 – 17.30

4. Фізінструктор

 

Костюк Вікторія Вікторівна 8.00 – 17.00

 

5. Інструктор з плавання   вакансія 9.30 – 17.30
6. Медсестра басейну Вакансія 9.30 – 17.30

 

7. Старша медсестра Пілцер Вікторія Степанівна 8.00 – 15.48

 

8. Медсестра-реабілітолог Пашкуляк Яна Олександрівна 8.00 – 15.48

 

9. Дієтсестра Пілцер Вікторія Степанівна 8.00 – 11.54

 

10. Медсестра

 

Сімчера Лідія Іванівна (понеділок, середа, п’ятниця)

8.00 – 16.00

11. Завгосп Фаринич Марія Степанівна 8.00 – 16.00

 

12. Кастелянка Шпантак Ольга Юріївна 9.00 – 17.00

 

13. Прибиральниця

 

МучичкоІрина Іванівна 8.00 – 17.00

 

Графік роботи вихователів

 

Групи  загального розвитку 

1-ша зміна

7.00 – 13.18

(12.42 – 19.00)

2-га зміна

12.42 – 19.00

(7.00 – 13.18)

1. Стець Г.П. 1. Ситар Н.А.
2. Липчей М.І. 2. Некрилова Х.А.
3. Хома С.В. 3. Бертич Т.Й.
4. Архангельська М.І. 4. Старикова Н.Р.
5. Піда М.А. 5. Чворсюк О.П.
6. Поцен О.В. 6. Корнута Н.І.
7. Запаринюк М.М. 7. Лобанич К. В.
8.Хома С.В. 8. Пельо А.М.
9.. Поцен О.В. 9. Ортутай З.Ю.
Групи спеціального призначення

       1-ша зміна                                                     2-га зміна

      7.30 – 12.45                                                    12.45 – 17.30

    (12.45 – 17.30)                                                 (7.30 – 12.45)

1. Старикова Н.Р. 1. Молнар Л.В.
2. Фрішнич Н.М. 2. Бертич Т.Й.
3. Гошко О.В. 3. Бецанич Г.С.
4. Пуйко Г.І. 4. Стець Г.П.
 

Графік     роботи   музкерівників

понеділок вівторок середа четвер п’ятниця

 

Гордійчук В.Т.    8.00 -10.30 13.00-16.30 11.00 – 17.00 11.00 – 17.00 8.00 – 14.00 8.00 – 14.00
Попович А.Е. 10.00 – 15.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-17.00 8.00-12.00
Левдар Н.М. 12.00-17.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 12.00-16.00

  

Графік роботи працівників ДНЗ

ПОМІЧНИКІВ  ВИХОВАТЕЛІВ

8.00 – 17.00

(13.30-14.30 – ОБІДНЯ ПЕРЕРВА) 

1. Янцо М.Ю. 8. Малеш О.В.
2. Чемерис Н.В. 9. Пілат О.С.
3. Озимко Т.Д. 10.Жменяк З.І.
4. Мадяр Т.І. 11. Шимоня О.О.
5. Манзич Г.А. 12. Гурзан В.Ю.
6. Янцо Г.М. 13. Вареник М.Ю.
7. Лазар М.Ю. 14.
 

ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОБЛОКУ

1 зміна    6.00 – 14.00  

2 зміна   10.00 – 18.00

 

1. Малинич О.О. –  шеф. кух. 1. Савчин С.М. – кухар
2. Тарці Т. – пом. кухаря 2. Крегул Л – кухар
3. Штибель С.М. – пом.кухаря 3. Федоришин Т.М. – пом.кухаря
Терьошкіна Н.Н. – комірник   8.00 – 16.00
 

ПРАЦІВНИКІВ     ПРАЛЬНІ

1 зміна 8.00 – 15.00

2 зміна  10.00 – 17.00

1. Зейкан М.М.    2. Товтин Р.М.

Прибиральниці

8.00 – 17.00
1. Мучичко І.В.

 

 

Коментарі Вимкнено до Режим роботи